دیگر نیاز نیست برای اجاره ماشین عروس سند یا چک بدهید

استفاده از سرویس اجاره خودرو از جمله خدمات رنت کاسپین است که استفاده از آن به ویژه در یک دهه اخیر رشد قابل توجهی داشته و امروزه به دلیل مزیت های بسیار آن از جمله مزیت های اقتصادی و رفاهی در کشورهای پیشرفته مورد استقبال و استفاده روزافزون قرار گرفته است.
اجاره ماشین عروس و کرایه خودرو بدون راننده، همراه با انواع بیمه ها از جمله بیمه بدنه و سرنشین، نداشتن هزینه های پنهان همچون افت قیمت خودرو، اطمینان کامل از سلامت فنی خودرو، تنوع انتخاب خودرو با توجه به نوع استفاده و مقصد و در امان بودن از هزینه های آزاردهنده تعمیر و ترمیم خودرو، تنها بخشی از مزیت های استفاده از خودروهای اجاره ای است که باعث جذابیت این سرویس در میان دیگر خدمات حمل و نقل شده است.
در کشور ما اما به دلایل مختلف هنوز به صورت شایسته این صنعت نتوانسته است جایگاه خود را به دست بیاورد. شاید مهمترین دلیل عدم استقبال از سرویس خودروهای اجاره ای در کشور ما پروسه دشوار اجاره خوردو و نیز ضمانت هایی همچون چک و سفته برای در اختیار گرفتن خودرو از شرکت ارائه دهنده است که متقاضیان استفاده از این خدمت را با دشواری های بسیاری مواجه می کند.
علاوه بر اینکه شرکتهای اجاره خودرو در کشور ما از تنوع خودرو چندانی برخوردار نیستند و همچنین از دارا بودن نمایندگی در سراسر شهرهای بزرگ کشور بی بهره اند لذا دسترسی به آنها محدودیت دارد که این خود از عوامل مهم تاثیر گذار در عدم استقبال از این سرویس حمل و نقل در کشور است.
با تمام این تفاسیر؛ این بار به سراغ مجموعه ای ایرانی رفتیم که در زمینه اجاره خودرو بدون راننده در کشور ، همراه با خودرو های ایرانی و خودرو های خارجی ، مبتکر طرح های بسیار جالبی می باشند . «رنت کاسپین» نام مجموعه ای با سرمایه گزاری ایرانی می باشد که موفق شده است با استفاده از شیوه‌های بدیع ارائه خدمات ، مشکلات مهم و اساسی صنعت اجاره خودرو را حل نماید و اینگونه جایگاهی خاص برای خود در بین متقاضیان این سرویس فراهم نماید و گامی بلند در راستای ارتقای صنعت اجاره خودرو در کشور بردارد.
رنت کاسپین برخلاف بسیاری از شرکت‌های فعال در این صنعت، حتی خودروهای لوکس و تشریفاتی خود را با قیمتی مناسب و بــا محوریت اعتماد به مشتری، در اختیار متقاضیان قرار می دهد. این شرکت با شعار اولین اجاره خـودرو ایرانی به سبک جهانی با رویکرد اعتماد به مشتری، امـکان اجاره خودرو با استانداردهای روز دنیا و بدون دریافت تضامین سنتی همانند چک و سفته و اسناد ملکی را فراهم می‌سازد. این خــدمات ویژه و اعــتماد به مـشتری باعث شده تا رنت کاسپین به‌عنوان مجموعه‌ای متفاوت و متمایز در سطح کشور و در حوزه صنعت اجاره خوردو شناخته شود.
رنت کاسپین همچنین با ایجاد بزرگ‌ترین ناوگان خودرویی، متشکل از انواع خودروهای صفرکیلومتر اقتصادی تا تجاری در سراسر ایران و در تمامی شهرهای اصلی کشور و تمامی فرودگاه‌های اصلی، باهدف ارتقاء واقعی خدمات در کشور سرمایه‌گذاری نموده است.
رنت کاسپین دارای بزرگترین ناوگان اجاره خودرو در ایران بوده که با هدف گذاری رسیدن به ۱۰۰ هزار خودرو در آینده نزدیک به بزرگترین شبکه اجاره خودرو در خاورمیانه تبدیل خواهد شد.
علاقمندان می توانند جهت آشنایی بیشتر و استفاده از خدمات مرکز اجاره خودرو و ماشین عروس با شماره  این شرکت  09120801004  تماس  و پس از راهنمایی  از مشاوران ما ، از خدمات آن بهره مند شوند.
در مجموع می توان گفت رنت کاسپین مجوعه ای است که امکان اجاره خودرو بدون چک و سفته را مهیا کرده، خودروهای باکیفیت و تمیز را با قیمت کم به مشتریان اجاره می‌دهد، پشتیبانی مناسبی به مشتریان ارائه میدهد و خدمات بیمه و پشتیبانی فنی خودرو اجاره داده شده را بر عهده میگیرد تا کاربر در هنگام اجاره خودرو احساس امنیت و راحتی داشته باشد.

اجاره ماشین عروس | قیمت ماشین عروس | اجاره خودرو | کرایه ماشین ساعتی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

webkaran rasedf انجام پروژه های شبیه ساری آموزش کامپیوتر لوازم آرایشی طراحان برتر لایسنس نود 32 - آپدیت نود 32 - یوزرنیم و پسورد نود32 تیراژه سوپر مارکت | خرید اینترنتی | فروشگاه آنلاین ✨انجمن شرطبندان بت نیوز هاست رایگان هاست رایگان